GuideMTA Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
YSSIR
Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2021. Dec. 22.

ORFK PÁLYÁZÁS  Empty ORFK PÁLYÁZÁS

Csüt. Dec. 23, 2021 2:36 pm
GuideMTA, Frakció pályázás!


<Neved:>
<YSSIR, avagy Szabi>

<IG Neved:>
<Alberto Vincent>

<Mesélj magadról 5-10 mondatban.>
<Sziasztok srácok! Én egy 15 éves srác vagyok. Jelenleg egy informatikai iskolában tanulok. És 4-5 éve kezdtem magát az rpt, mint játékot, azóta szinte csak mtazok. Sok-sok havert ismertem meg az mta világában. Sok szerveren is megfordultam, mint admin, mint frakció vezető.>

<Hány tag lenne kezdésnek?>
<2-3 tag lenne velem együtt. >

<Írd le a frakció rendfokozatait/Rangjait:>
<Vezérezredes, Ezredes, Hadnagy, Őrnagy, Törzszászlós, Zászlós, Törzsőrmester, Őrmester, Kadét.>

<Mióta játszol RP szervereken?>
<4-5 éve, de voltak kisebb-nagyobb kimaradások.>

<Írd le a felvétel menetét és az elvárásaid a jelentkezők felé:>
<Csinálnék magának a felvételinek egy űrlapot és annak a sikeres kitöltése után meg lenne beszélve, hogy mikor lenne jó mindkettő félnek, ha ezek után is megbízhatónak bizonyul, akkor fel lenne véve az állományba és meg kezdődne a próba időszak (Kadét) >

<Írd le hogyan vezetnéd a frakciót! Mit csinálnátok?>
<Többnyire járőr szolgálatot végeznénk, de lennének bemutatók, hogy hogyan csinálja az ORFK azt amit csinál, pl milyen fegyverei vannak, milyen autó ilyenre gondolok + törekednék arra, hogy minél jobb frakció legyünk és, hogy ne egy inaktív ORFK legyünk. >

Recon
Recon
Admin
Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2021. Dec. 18.
https://guidemta.hungarianforum.com

ORFK PÁLYÁZÁS  Empty Re: ORFK PÁLYÁZÁS

Csüt. Dec. 23, 2021 7:36 pm
Elutasítva! A Frakció pályázási lapot a következő módon kell megírni: Frakciók -> Frakció pályázás ->Új téma -> és megírja pályázatát! Reméljük legközelebb sikerülni fog!
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.