GuideMTA Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
YSSIR
Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2021. Dec. 22.

ORFK Pályázás  Empty ORFK Pályázás

Szomb. Dec. 25, 2021 5:57 pm
GuideMTA, Frakció pályázás!


<Neved:>
<The Professor, vagy Szabi>

<IG Neved:>
<Alberto Vincent>

<Mesélj magadról 5-10 mondatban.>
<Sziasztok srácok! Engem Szabinak hívnak és jelenleg 15 éves vagyok. Hobbim főként a horgászat és a biciklizés, de bevallom, hogy gépezni is szeretek, hogyha van rá időm és energiám, meg persze kedvem is. Ha leülök a gép elé, akkor főként MTA-val szoktam játszani, de néha régies játékkal is szoktam játszani. Szerintem ennyi lenne rólam. >

<Hány tag lenne kezdésnek?>
<Kezdésnek szerintem csak én lennék, de törekednék arra, hogy minél több fő legyen az állományba és minél előbb. >

<Írd le a frakció rendfokozatait/Rangjait:>
<Vezérezredes, Ezredes, Hadnagy, Őrnagy, KiképzőTiszt, Főtörzszászlós,Törzszászlós Zászlós, Főtörzsőrmester, Törzsőrmester, Őrmester, Kadét.>

<Melyik frakciót pályáznád?>
<Országos Rendőr Főkapitányság. >

<Mióta játszol RP szervereken?>
<Nagyjából 4-5 éve kezdtem az rp világát, de azóta csak fejlődök.>

<Írd le a felvétel menetét és az elvárásaid a jelentkezők felé:>
<Nagyjából úgy nézne ki, hogy kiraknék egy űrlapot dcre, majd ezek után, ha sikerül tovább jutni az űrlapon, akkor egy IC meghallgatásban részesülne. Elvárásként csak annyit tűznék ki, hogy értelmes legyen és legyen minimum 14 éves, de ha 13 éves és értelmes az se baj. Csak legyen értelmes részemről ennyi lenne a felvétel. >

<Írd le hogyan vezetnéd a frakciót! Mit csinálnátok?>
<Hát én törekednék arra, hogy minél jobb csapatmunka legyen és jól érezzék magukat a tagok, de azonban a játékosok se maradnának ki, mivel sok rendezvény lenne, amit a rendőrség tart, mint pl tuning találkozó (legális), vagy esetleg egy állomány bemutató. >


Köszönöm, hogy végig olvastad, ha megtetszett, akkor örülök neki. Ui: Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok és Boldog Új évet!!!
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.