GuideMTA Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Hugo Uzenyuk
Hozzászólások száma : 1
Csatlakozás ideje : 2021. Dec. 25.

Frakció pályázás Empty Frakció pályázás

Szomb. Dec. 25, 2021 10:35 am
GuideMTA, Frakció pályázás!


<Neved:>
<Literáti Márk-Kevin>

<IG Neved:>
<Hugo Uzenyuk>

<Mesélj magadról 5-10 mondatban.>
<Sziasztok Literáti Márk vagyok, egy átlagos 14 éves srác. Több mint 3 éve kezdtem a Szerepjátékot a GTA világában. Ez idő alatt sok tapasztalatot szereztem egyes frakciók tagjaként, ezeknek vezetőjeként, illetve adminisztrátorként is. Tapasztalt vagyok továbbá a Maffia vezetésben, amelyet kisebb mértékben tudtam alkalmazni MTA:SA-ban. Viszont a . Annak idején a San Andreas Multiplayer kliens használatával  kezdtem a Szerepjátékot, amelyet MTA:SA-ban folytattam. Későbbiekben ezen két platform között ugráltam, egészen addig még valamennyivel közel 2 évvel ezelőtt elkezdtem Maffiáskodni szervereken tevékenykedni. Ilyen korra már a San Andreas Multiplayer használatával történő Szerepjáték ki esett a lehetőségek közül, hisz már nem volt, vagy már nem volt olyan szintű szerver. Nem igazán kedvelem a Voice RP-t.​
hiszen nagyon sok tévhit kering körülötte, amitől nem tudnak elszakadni a játékosok, így inkább szövegesen játszom a szerepem.​
Sportom: 6 éve focizok. 6 legjobb hátvéd címmel ellátott kupám van.​
Hobbim: Kosárlabda, 1 hónapja kosarazok.​
Időm nagy részét a szerveren szoktam tölteni hétköznap ien 5-6 órát.​
Hétvégén 9-10 órát szoktam tölteni a szerveren.​
Nagyon beleszerettem ebbe a szerverbe főleg a közösségbe.​>


<Hány tag lenne kezdésnek?>
<Szerintem 2-3>

<Írd le a frakció rendfokozatait/Rangjait:>
<Pkhan: A szervezet vezetője, aki a legtöbb joggal rendelkezik a szervezetben. Neki mindenhova van belépési engedélye, akár ha nem tetszik neki az egyik tag viselkedése akár ki is végeztetheti. A szervezetben ő a legveszélyesebb.
Bukhgalter Pakhan: A szervezet helyettes vezetője, jogokban hasonlóan áll a vezetővel. Belépési engedélye szintúgy mindenhova van. De ha neki nem tetszik egy tag viselkedése , jobb megkérdezni a vezetőt hogy ő mit szeretne az illetővel.
Avtoritet: A beavatott utáni rang, neki van autó vezetői engedélye. Illetve úgynevezett "testőrként" is szolgál , tehát ha a főnök meg valahova üzleti útra, ő kiséri el hogy biztonságban odaérjen. Az illegál részt már teljesen ismeri.
Shestyorka: (újonc/beavatatlan) utáni rang, az illegál részről már többet tud, autó vezetői engedélye csak a főnök engedélyével kapható.
Shestyorka: Az újonc/beavatatlan tagok rangja, ebben a státuszban még nincs biztos maradása a szervezetben. Az illegál részről nem tud semmit>


<Melyik frakciót pályáznád?>
<Orosz maffia-The Russian Bratva>

<Mióta játszol RP szervereken?>
<Én körülbelül 3-4 éve rpzek>

<Írd le a felvétel menetét és az elvárásaid a jelentkezők felé:>
<Mint mindenhol, itt is találhatóak szabályzatok, mi ezt nagyon komolyan is vesszük. Ezeknek a szabályoknak ismerete teljes mértékben kötelező, illetve nem ismerete büntetést vonhat maga után. A szabályok nem betartása biztosan kirugá eredményezi súlyosságától függően. Szabályok ismeretét folyamatosan ellenőrzés alatt tartjuk ezáltal garantálva, hogy kizárólag olyan embereket alkalmazzunk aki tisztában van a szabályzattal illetve be is tartja azt.​
>


<Írd le hogyan vezetnéd a frakciót! Mit csinálnátok?>
<Sokat rabolnánk,túszokat ejtenénk,ha lehet bankot rabolni akkor bankot is rabolnánk.>


Pályázásod köszönjük! 48 órán belül válaszolunk ha nem keresd fel a felelőst! Jelenlegi felelős: Recon, Fejlesztő!
Recon
Recon
Admin
Hozzászólások száma : 10
Csatlakozás ideje : 2021. Dec. 18.
https://guidemta.hungarianforum.com

Frakció pályázás Empty Re: Frakció pályázás

Szomb. Dec. 25, 2021 10:40 am
Elfogadva!Keress fel időpontegyeztetéssel discordon!
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.